The Office S06E25

Całe biuro przygotowuje się do załamania się Michaela po odkryciu, że jego nowa dziewczyna Donna jest już zamężna, ale co zaskakujące na humor Michaela nie ma to wpływu. Pracownicy biura szybko uświadamiają sobie, że Michael nadal spotyka się z Donną. Michael broni się, mówiąc że Stanley i Phyllis też zdradzali, ale szybko się reflektuje, sugerując, że Phyllis zdradziła jedynie swoją dietę. Andy, który został oszukany, chce przekonać ​​Michaela że postępuje źle i namawia go na poznanie obecnego męża Donny, żeby sprawdzić jakim jest człowiekiem. Obaj odwiedzają go, podczas treningu drużyny baseballowej licealistów. Andy podchodzi i przez chwilę rozmawia z nim. Jednak nie skłania to Michaela do zakończenia romansu.

Andy The Office

Tymczasem Dwight i Angela nie mogą porozumieć się w sprawie umowy o dziecko, którą podpisali kilka miesięcy wcześniej. Zamiast załatwiać sprawę w sądzie, poprosili mediatora o poradę. Po zapoznaniu się z umową, mediator stwierdza, że ​​umowa jest zasadniczo ważna. Jednak nie można zmusić dwóch osób do utrzymywania stosunków seksualnych i poczęcia dziecka. Zamiast tego Angela mogłaby pozwać Dwighta za szkody odnośnie naruszenie umowy , nawet na kwotę trzydziestu tysięcy dolarów. Wiedząc, że Dwight nigdy nie chciałby zapłacić jej odszkodowania, oferuje mu „ugodę”, która składa się z pięciu oddzielnych aktów seksualnych. Dwight zgadza się, ciesząc się, że „trzydzieści tysięcy za seks wcale nie jest złe”. Przed pierwszą „sesją” Dwight poddaje się różnym próbom w celu sterylizacji swojego nasienia.

Pam i Jim są oboje wyczerpani długimi nocami z nowym dzieckiem, co negatywnie wpływa na ich pracę. Gabe łapie ich obu śpiących przy biurkach i upomina ich w swoim gabinecie. Pyta ich także, co zrobią w związku z plotkami o zapaleniu się drukarek, ale oboje prawie zasypiają, słuchając go. Darryl widząc zmęczenie Pam i Jima zdradza im sekret o tajnym miejscu w magazynie, w którym można się wyspać. Niestety w tym czasie obok odbywa się pierwsza „sesja” Dwighta i Angeli.

Po powrocie ze spotkania z mężem Donnny, Michael nie wykazuje szczerej zmiany w podejściu do zdrady. Reszta biura okazuje mocną dezaprobate na jego zachowanie. Nikt, nawet Meredith czy Creed, nie popiera tego, co robi Michael. W tajemnicy umawia się z Donną w motelu, ale po drodze ma wyrzuty sumienia i zrywa z nią przez SMS. Po powrocie pociesza się swoimi ulubionymi lodami.

Pod koniec odcinka Michael zostaje zaatakowany przez media. Wierzy, że konfrontują go ze sprawą Donny, ale tak naprawdę pytają go, dlaczego drukarki Sabre samoczynnie stają w płomieniach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.