The Office S06E24

Jim i Pam żartują sobie z Dwighta, obgadując go bezpośrednio przed nim przy użyciu alfabetu Morse’a. Dwight, który zna alfabet Morse’a, prosi Michaela o interwencję, ale nie może udowodnić, że para robi coś więcej niż klikanie w sprzęt biurowy. Michael, pomimo dobrego humoru z powodu jego nowego związku z Donną, jest obojętny na los Dwighta.

Podczas spotkania w pokoju konferencyjnym, Michael prosi biuro o pomysł na najbliższą randkę z Donną. Podczas spotkania inni pracownicy biura, szczególnie Ryan i Kelly, przekonują go, że Donna może go zdradzać. Zmartwiony Michael wynajmuje Dwighta, żeby ją śledził i sprawdził czy rzeczywiście tak jest. Dwight podąża za Donną na siłownię i próbuje ją uwieść. Donna wzywa ochronę dzięki czemu Dwight przyznaje, że został wysłany przez Michaela, by ją obserwować. Dwight wraca do biura i mówi do Michaela, że ​​Donna go nie zdradza, i że Michael musi zapłacić za jego członkostwo na siłowni. Rozwścieczona Donna przychodzi do biura, aby porozmawiać z Michaelem o całej sytuacji, ale obydwoje wybaczają sobie nawzajem i godzą się, planując wyjazd razem.

The Office Dwight

Andy otrzymuje telefon od zdenerwowanego klienta, że ​​drukarka Sabre, którą kupił, nagle podczas pracy stanęła w płomieniach. Andy staje się sfrustrowany, gdy Gabe nie traktuje poważnie reklamacji klienta. Wykorzystując zdenerwowanie Andy’ego, Darryl żartuje sobie z niego i wmawia mu, że zapewne właśnie odkrył wielki spisek. Darryl żartuje z Andy’ego w odwecie za to, że ten kilka lat temu za niewysłana paczkę zrzucił winę na Darryla. Darryl namawia Andy’ego, do nagrania filmu o tym, że drukarki są niebezpieczne, na wypadek gdyby ktoś chciał coś zrobić Andy’emu. Podczas kręcenia filmu, drukarka rzeczywiście staje w płomieniach i Darryl musi interweniować przy pomocy gaśnicy. Potwierdza to podejrzenia Andy’ego i przeraża Darryla, który przysięga, że ​​już więcej nie będzie sobie tak żartował.

Zarówno Pam jak i Kelly stają się podejrzliwe, kiedy Donna nie potrafi wyjaśnić gdzie kupiła nowe kolczyki. Podczas gdy Donna i Michael planują swoją podróż, Pam bada konto Donny na Facebooku i znajduje zdjęcia przedstawiające romantyczne chwile w towarzystwie innego mężczyzny. Początkowo ona i Jim byli sceptyczni wobec możliwości zdrady przez Donnę, a nawet krytykowali Michaela za destrukcyjne tendencje w życiu osobistym. Ale teraz zdają sobie sprawę, że jego obawy były słuszne i starają się go ostrzec, jak potrafią najlepiej. Pam pokazuje Michaelowi zdjęcia, które znalazła, a ten konfrontuje Donnę z dowodami. Pod koniec odcinka Donna ujawnia, że ​​rzeczywiście oszukuje, ale nie Michaela, bo mężczyzną na zdjęciach jest jej mąż.

W ostatniej scenie Dwight bierze udział w zajęciach spinningu na siłowni Donny. Podczas gdy Dwight instruuje klasę, instruktor próbuje odzyskać kontrolę. Jednak wszyscy na zajęciach słuchają Dwighta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.