Family Guy S19E05 – La Famiglia Guy

Głowa Rodziny – Odcinek 5 Sezon 19

Kiedy Joe zaprasza Petera, by został ojcem chrzestnym Susie, rola ojca chrzestnego uderza mu do głowy. Ale kiedy robi scenę w restauracji, zostaje pomylony z prawdziwym gangsterem. W ramach swojej nowej roli wysyła Chrisa do Włoch, gdzie ten żeni się, a także awansuje swoich przyjaciół w swoim „gangu”. Angażują się w różnego rodzaju rozboje. Joe martwi się, że mogą uciec przed prawdziwą mafią. Rzeczywiście, Peter zaczyna otrzymywać wskazówki, że ma kłopoty. Widząc okazję, Joe przekonuje go, by założył podsłuch w celu zdemaskowania mafii. Tymczasem ostrzega Chrisa, którego, nowa żona zginęła od bomby samochodowej.

Family Guy S19E05 - La Famiglia Guy

Peter naturalnie schrzanił sprawę, a mafia dowiedziała się, że ma na sobie podsłuch. Joe i policja wpadają, żeby go uratować, ale pozwala się też złapać. Gdy prawie giną, zostają uratowani, gdy słoik z sosem Prego spaghetti, który Peter dissuje wcześniej za to, że został kupiony w sklepie, strzela do ich porywacza.

Sprawy wracają prawie do normy, ale Brian, który przeżył serię inspirowanych przez Ojca Chrzestnego śmierci po ucieczce różnych członków rodziny, przyznaje, że wypił ostatnie z win Lois. Lois zabiera go na spacer po lesie, gdzie mówi mu, że nie ogląda filmów mafijnych, ale przyznaje się do oglądania Fargo, podczas rzucania go do rębaka do drewna.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.