Family Guy (Głowa rodziny) – S17E04

Sezon 17 odcinek 4 o tytule Big Trouble in Little Quahog (Wielkie kłopoty w małym Quahog)

Stewie i Brian

Kiedy Stewie wraca z kiepskiego przyjęcia urodzinowego, odkrywa w torpie na prezenty coś, co okazuje się gwizdkiem na psy. Po tym, jak denerwuje Briana, ten odbiera mu gwizdek, jednocześnie drażniąc się z nim i wypominając mu niski wzrost. Aby się zemścić, Stewie buduje promień zmniejszający i kieruje go na Briana. Po otrzymaniu od Briana zadowalających przeprosin, Stewie odwraca się by przywrócić mu normalny rozmiar, ale w tym czasie Brian zostaje zaatakowany przez szczura, który wciąga go do swojej dziury. Stewie zmuszony jest się zmniejszyć, by wejść do szczurzej dziury i uratować przyjaciela. Zabija szczura, ale kiedy wracają, żeby przywrócić sobie normalną wielkość, Lois wciąga ich odkurzaczem i wyrzuca razem z workiem do śmieci, w drodze powrotnej czeka ich długa wspinaczka, aby dostać się do pokoju. Gdy wreszcie udaje im się wejść i ustawić urządzenie Brian naciska niewłaściwy przycisk co się równa ze skurczeniem do jeszcze mniejszego rozmiaru.

Family Guy s17e04

W mikroskopijnym świecie czekają na nich niebezpieczeństwa. Po tym, jak unikają mięsożernych roztoczy, zaprzyjaźniają się z grupą niesporczaków. W tym czasie Lois wzywa eksterminatora aby pozbyć się szczura, który doradza, aby zamknąć dom w namiocie i rozpylić trujący gaz. Grupa niesporczaków pomaga nowym przyjaciołom i razem próbują dotrzeć do komputera Briana, aby połączyć go z promieniem zmniejszającym. Niesporczakom za pomoc obiecują nieograniczoną ilość wody. Horda roztoczy jednak nie ustępuje i cały czas ściga małych bohaterów. Stewiemu udaje się im przywrócić normalny wzrost jednak para roztoczy zostaje również powiększona i zaczyna ich ścigać, podczas gdy bomby zaczynają wypełniać dom trucizną. W ostatniej chwili Brian i Stewie zostają uratowani przez małego Toma Cruise.

Lois przypomina sobie, że ​​Chris i Meg zostali przypadkowo pozostawieni w domu. Meg za sprawą gazu postanawia „podążać za światłem” z Princem i Alanem Thicke, ale Peter zdołał ich uratować.

Kiedy wszystko wraca do normy, Stewie próbuje nagrodzić niesporczaki kroplą wody, niestety, ilość jest zbyt duża i zatapia ich wszystkich.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.